Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Andrychowie
Msze Święte
- w niedzielę: 6:30, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00
(Lipiec i Sierpień: 6:30, 8:30, 10:00, 11:30, 20:00) - w święta zniesione: 6:30, 8:30, 16:30, 18:00
- w tygodniu: 6:30, 7:00, 18:00
(Adwent: 6:30, 18:00; Lipiec i Sierpień: 6:30, 18:00)
Intencje mszalne
24 marca 2024 - 31 marca 2024
----------------------------------------------------------------------------
Niedziela, 24 marca
Niedziela palmowa
6.30 ++ Jadwiga Targosz z rodzicami
8.30 Dz. z prośbą o opiekę Maryi i św. Józefa oraz Ducha św. z okazji urodzin dla Zofii Sordyl oraz jej dzieci
8.30 ++ Kazimierz Krzystoń w 11. rocz. śm. z żoną Stanisławą
10.00 ++ Józef Gwoździewicz w 15. rocz. śm. z teściami i rodzicami oraz siostrą Marianną Pindel
10.00 + Ryszard Styła w 4. rocz. śm. z rodzicami i teściami
11.30 ++ Wiktoria i Franciszek Talar
13.00 Za Parafian
18.00 ++ Józef Karpiński z żoną Marią w 34. rocz. śm.
----------------------------------------------------------------------------
Poniedziałek, 25 marca
Wielki poniedziałek
6.30 + Halina Niewiadomska
6.30 + Józef Kuźma
7.00 + Marian Woźniak
7.00 + Genowefa Błasiak
18.00 W int Rycerstwa Michała Archanioła i za ++ członków
----------------------------------------------------------------------------
Wtorek, 26 marca
Wielki wtorek
6.30 + Zofia Sacharewicz
6.30 + Maria Duda
7.00 + Sylwia Góra
7.00 + Roman Pikoń
18.00 + Elżbieta Głodek w 1. rocz. śm.
----------------------------------------------------------------------------
Środa, 27 marca
Wielka środa
6.30 + Józef Leśniak
6.30 + Arkadiusz Simoni
7.00 ++ Alojzy i Maria Woźniak
7.00 + ks. Prałat Józef Jania
18.00 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
----------------------------------------------------------------------------
Czwartek, 28 marca
Wielki czwartek
19.00 + Jan Kudłacik
19.00 + Stefan Foryś w 37. rocz. śm.
19.00 ++ Maria i Stefan Rożek z wnukiem Januszem i zięciami Kazimierzem, Stanisławem i Maciejem
19.00 + Wanda Kowalczyk
19.00 + Maria Prus
19.00 + Adolf Muzolf w 10. rocz. śm.
----------------------------------------------------------------------------
Piątek, 29 marca
Wielki piątek
15.00 Droga Krzyżowa
19.00 Liturgia Męki Pańskiej
----------------------------------------------------------------------------
Sobota, 30 marca
Wielka sobota
19.00 ++ Antoni i Antonina Toka, Rozalia i Adam Cinal z rodzicami oraz Maria Smolik
19.00 + Brygida Mazurkiewicz z mężami
19.00 + Stanisław Guzdek w 16. rocz. śm. i ++ z rodziny
19.00 ++ Tadeusz Kądziela w 1. rocz. śm. oraz Teodora Kądziela w 4. rocz. śm.
19.00 + Michał Kruczała
19.00 + Czesław Góral w 3. rocz. śm.
----------------------------------------------------------------------------
Niedziela, 31 marca
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
6.00 ++ Stefan Gołba z żoną Janiną, Katarzyna Kudłacik z rodzicami
8.30 ++ Janina i Czesław Sroczyńscy
8.30 + ks. Prałat Józef Jania
10.00 Dz. z prośbą o Boże bł. i opiekę Maryi dla Małgorzaty Smolec w 60. rocz. urodzin
10.00 ++ Brygida Mazurkiewicz z mężami
11.30 ++ Renata Sajdak w 1. rocz. śm.
13.00 Za Parafian
18.00 ++ Franciszka i Eugeniusz Sztaba