Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Andrychowie

Msze Święte

  • w niedzielę: 6:30, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00
    (Lipiec i Sierpień: 6:30, 8:30, 10:00, 11:30, 20:00)
  • w święta zniesione: 6:30, 8:30, 16:30, 18:00
  • w tygodniu: 6:30, 7:00, 18:00
    (Adwent: 6:30, 18:00; Lipiec i Sierpień: 6:30, 18:00)

więcej informacji…

Intencje mszalne

19 maja 2024 - 26 maja 2024

Niedziela, 19 maja

Zesłanie Ducha Świętego

6.30      ++ Michał i Justyna Jachimczyk, ++ Jan i Wiktoria Rudziccy z synami i córkami

8.30      ++ Magdalena Bagiew z ojcem Krzysztofem i dziadkami

10.00    + Janusz Przybyła w 9. rocz. śm.

10.00    + Janina Adamus w 1. rocz. śm.

11.30    ROCZNICA PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ

13.00    Roczki (za Parafian)

18.00    ++ Edward Brzazgacz w 6. rocz. śm. z rodzicami i teściami

--------------------------------------------------------

Poniedziałek, 20 maja

NMP Matki Kościoła

6.30      + Magdalena Stawidło

6.30      + Marta Brońka

8.30      + Tekla Ramza

16.30    ++ Stanisław i Józefa Susek z zięciem Adamem

18.00    + Jadwiga Pławny w 5. rocz. śm.

--------------------------------------------------------

Wtorek, 21 maja

Św. Jana Nepomucena

6.30      Dz. w int. Bernadetty za 95. lat życia z prośbą o potrzebne dary i łaski

6.30      + Zygmunt Urban

7.00      ++ Otylia Gnutek w rocz. śm. i ++ z rodziny

7.00      + Tomasz Skoroniak w rocz. śm.

18.00    W int. Radia Maryja, TV Trwam, Ojca Św. i Ojczyzny

--------------------------------------------------------

Środa, 22 maja

Dzień powszedni

6.30      + Tekla Ramza

6.30      + Alina Mikołajek

7.00      ++ Maria i Jakub Radzik z rodzicami

18.00    NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

--------------------------------------------------------

Czwartek, 23 maja

Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana

6.30      ++ Franciszek i Wiktoria Grządziel z synami i wnuczką Iwoną

6.30      O Boże bł., opiekę Maryi, dar zdrowia dla syna Seweryna z rodziną

7.00      + Władysław Łuszczki

7.00      + Maria Dziedzic

18.00    ++ Kazimierz Sałapatek w 6. rocz. śm. z żoną Zofią

--------------------------------------------------------

Piątek, 24 maja

NMP, Wspomożycielki Wiernych

6.30      + Marta Brońka

6.30      + Maria Jędras

7.00      ++ Józef Lachendro z żoną Marią i synem Janem

7.00      ++ Artur Mączka z ojcem Ignacym i teściem Kazimierzem Gracą

18.00    + Stefan Zwieńczak

18.00    + Jan Pochłopień

--------------------------------------------------------

Sobota, 25 maja

Dzień powszedni

6.30      + Tekla Ramza

6.30      + Wojciech Lessaer

7.00      + Zofia Piasek

7.00      + Janusz Adamus

18.00    ++ Filip i Marianna Marek z córką, synową i synowymi

18.00    + Elżbieta Walczak w 7. rocz. śm.

--------------------------------------------------------

Niedziela, 26 maja

Przenajświętszej Trójcy

6.30      ++ Cecylia Marek z synem, rodzicami i siostrą

8.30      ++ Józefa i Tadeusz Wołoch z synem Jerzym i rodzicami oraz ++ Genowefa i Jan Górkiewicz z rodzicami

8.30      ++ Józef i Helena, Wiktoria Rajda z córką Jadwigą i zięciem Leszkiem

10.00    + Jan Galus w rocz. śm.

10.00    + Tadeusz Tora w 8. rocz. śm.

11.30    + Zbigniew Dubanowicz

13.00    + Józef Leśniak

18.00    + Franciszek Magiera w 12. rocz. śm.